Locoid scalp lotion 1 mg/ml, lotion
Dit geneesmiddel is goedgekeurd voor gebruik bij de hier vermelde indicatie.
Verkrijgbaarheid: Uitsluitend recept
Over dit geneesmiddel
Werkzame stof: |
-
HYDROCORTISONBUTYRAAT
1 mg/ml
|
ATC: |
D07AB02 - Hydrocortisone Butyrate
|
Hulpstoffen: |
-
CITROENZUUR 0-WATER (E 330)
-
GLYCEROL (E 422)
-
ISOPROPYLALCOHOL
-
POVIDON (E 1201)
-
TRINATRIUMCITRAAT 2-WATER (E 331)
-
WATER, GEZUIVERD
|
Farmaceutische vorm: |
Oplossing voor cutaan gebruik
|
Toedieningsweg: |
Cutaan gebruik
|
Omdat een parallel geïmporteerd product geen eigen SmPC heeft, wordt de SmPC van het referentieproduct getoond. Bepaalde productkenmerken (o.a. hulpstoffen) van het referentieproduct kunnen echter verschillen van die van het parallelproduct. In de patiëntenbijsluiter staat de exacte samenstelling van het parallelproduct. Indien hieronder geen SmPC wordt getoond, betekent dit dat de handelsvergunning van het referentieproduct is ingetrokken. |
Informatie voor de patiënt
1. WAT IS LOCOID SCALP LOTION EN WAARVOOR WORDT DIT MIDDEL GEBRUIKT*
Locoid scalp lotion bevat een synthetisch bijnierschorshormoon (= corticosteroïd) en vermindert snel de ziekteverschijnselen, zoals jeuk, roodheid of schilfering van de huid, die optreden bij bepaalde huidaandoeningen.
Corticosteroïden nemen in het algemeen niet de oorzaak van de verschijnselen weg.
Locoid scalp lotion kan gebruikt worden bij de behandeling van oppervlakkige huidaandoeningen waarbij er vaak sprake is van jeuk, roodheid of schilfering.
Locoid scalp lotion is in het bijzonder geschikt voor behandeling van de behaarde hoofdhuid.
Een uitgebreide beschrijving van de werkzaamheid en mogelijke bijwerkingen van dit geneesmiddel vindt u in de patiëntenbijsluiter en samenvatting van de productkenmerken.
Betrouwbare websites van het Netwerk Patiënteninformatie
Wilt u meer weten over ziekte en gezondheid? Kijk dan op
Thuisarts.nl.
Registratienummer: |
RVG 113530//05910 |
Land van herkomst: |
Frankrijk |
Datum verstrekking handelsvergunning: |
23 april 2014 |
Handelsvergunninghouder: |
Euro Registratie Collectief B.V.
Kempkens 2200
5465 PR VEGHEL
|