Paracetamol/Ibuprofen 500 mg/150 mg filmomhulde tabletten
Dit geneesmiddel is goedgekeurd voor gebruik bij de hier vermelde indicatie.
Verkrijgbaarheid: Uitsluitend apotheek
Over dit geneesmiddel
Werkzame stof: |
-
IBUPROFEN
150 mg/stuk
-
PARACETAMOL
500 mg/stuk
|
ATC: |
N02BE51 - Paracetamol, Combinations Excl. Psycholeptics
|
Hulpstoffen: |
-
CELLULOSE, MICROKRISTALLIJN (E 460(i))
-
CROSCARMELLOSE NATRIUM (E 468)
-
HYPROMELLOSE, Type 2910 (3 - 15 mPa.s) (E 464)
-
LACTOSE 1-WATER
-
MACROGOL 4000
-
MAGNESIUMSTEARAAT (E 470b)
-
MAÏSZETMEEL
-
MAÏSZETMEEL, GEPREGELATINEERD
-
TALK (E 553b)
-
TITAANDIOXIDE (E 171)
-
TRINATRIUMCITRAAT 2-WATER (E 331)
|
Farmaceutische vorm: |
Filmomhulde tablet
|
Toedieningsweg: |
Oraal gebruik
|
Informatie voor de patiënt
1. Wat is Paracetamol/Ibuprofen 500 mg/150 mg filmomhulde tabletten en waarvoor wordt dit middel ingenomen*
Dit middel bevat paracetamol en ibuprofen.
Paracetamolverlicht de pijn.
Ibuprofen verlicht de pijn en vermindert de ontsteking (zwelling, roodheid of pijn).
Dit middel hoort bij een groep pijnstillers met ontstekingsremmende en koortswerende werking die niet-steroïdale anti-inflammatoire geneesmiddelen (NSAID's) worden genoemd.
Voor kortdurende behandeling van de verschijnselen zonder de oorzaak weg te nemen (symptomatische behandeling) van milde tot matige pijn.
Dit middel is alleen voor volwassenen.
Wordt uw klacht na 3 dagen niet minder, of wordt hij zelfs erger* Neem dan contact op met uw arts.
Een uitgebreide beschrijving van de werkzaamheid en mogelijke bijwerkingen van dit geneesmiddel vindt u in de patiëntenbijsluiter en samenvatting van de productkenmerken.
Betrouwbare websites van het Netwerk Patiënteninformatie
Wilt u meer weten over ziekte en gezondheid? Kijk dan op
Thuisarts.nl.
Registratienummer: |
RVG 117254 |
Procedurenummer: |
NL/H/4747/001 |
Datum verstrekking handelsvergunning: |
21 augustus 2018 |
Handelsvergunninghouder: |
Vale Pharmaceuticals Limited
Dungarvan Enterprise Centre Lower Main Street
X35 FX45 DUNGARVAN (IERLAND)
|